gdlgua: (Default)
[personal profile] gdlgua
 Эй, господа россияне которые завтра собираются идти на митинги! Почитайте материал, посмотрите кто к Вам едет и кто Вас завтра будет провоцировать на различные непотребства. Вчера у Вас перед храмом Христа Спасителя трясли сиськами три идиотки. То была скорее политическая клоунада. Она не имела успеха, но этот волчара который рядится другом русского народа спит и видит развал государства Российского. Будьте бдительны и не поддавайтесь на провокации, на призывы к радикальным действиям. Помните - Вас толкают к междоусобице и хаосу.
 

Оригинал взят у [livejournal.com profile] zookoo в Кто поддерживает "оранжевую смуту" в России?
  Известный украинский нацист и русофоб депутат Верховной Рады Андрей Порубий едет организовывать в России революцию, по приглашению антипутинской оппозиции. Об этом он заявил в свое блоге на «Украинской Правде»:

"Чому я їду в Москву

Події останніх днів в Москві засвідчили – диктаторський режим Путіна-Медвєдєва захитався:
1. Менш ніж 30% голосів на виборах (половина від 60%, які прийшли на виборчі дільниці) офіційно нарахувала російська ЦВК в актив "Єдиної Росії".
2. Мінімальну більшість в Російській Думі "єдинороси" отримали, за словами експертів, лише завдяки фальсифікаціям.
3. Масові виступи на вулицях Москви демонструють: час тотального впливу на політичну ситуацію в Росії закінчується.
І це закономірно. Епоха диктаторів закінчилась. Диктаторські режими не мають майбутнього. Їхня влада короткотривала, бо тримається на поліцейських багнетах і корупційних грошах. Останній клуб диктаторів в Європі – Путіна-Януковича-Лукашенка – приречений.

За останні кілька днів світ побачив іншу Росію – Росію вільних людей. Мужніх і відважних. Людей, котрі не хочуть миритися із диктатурою, корупцією та безправ'ям. Людей, котрі виходять на майдан, щоб захистити свою гідність, гідність своєї країни. Вони усвідомлюють, що спецназ та автозаки вже чекають їх на площі, щоб десятками, сотнями арештовувати. Але вони йдуть, бо знають – іншого шляху до свободи в путінській Росії для них не залишилось. Боковими вуличками, або городами до свободи не дійти. Лише через майдан.

Вільні люди Росії виступили проти диктатури Путіна. Чи повинні вільні люди України підтримати їх?! На мою думку, це наш обов'язок! Коли ми стояли на помаранчевому Майдані, вільні люди Росії приїхали нас підтримати. Зло – глобальне. І боротьба проти нього має успіх, якщо вона – глобальна.

Тому я їду в Москву. На запрошення російської опозиції. Щоб виступити на мітингу в суботу о 14.00 на Болотній Площі. Щоб підтримати вільних людей Росії. І передати їм слова великого українця Тараса Григоровича Шевченка:

Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!"

источник: blogs.pravda.com.ua Для того, что бы все поняли, что за фрукт приедет в Москву , прошу ознакомиться с его речами и делами.
Вот прямая речь Парубия : «Любой здоровый человек, который читает учебники, может утвердительно сказать, что в тот период, когда в Украине было мощное европейское государство Киевская Русь, на территории нынешней России были дремучие леса и дикие племена. Украинцы принесли на эту территорию и культуру, и письменность, и цивилизацию»
http://censor.net.ua/news/152256/parubiyi_ukraintsy_prinesli_v_rossiyu_i_kulturu_i_pismennost_i_tsivilizatsiyu\

Депутат Андрей Парубий просит Генпрокуратуру запретить «Русский марш» в Киеве, Одессе, Севастополе, Донецке, Луганске, Николаеве, Херсоне и Полтаве 4-5 ноября
http://eurosmi.com/news/read/parubiy_protiv_russkih_marshey_v_ukraine.html\\

Парубий за денонсацию «харьковских договоренностей».
http://lb.ua/news/2011/06/02/99559_Denonsatsiya_harkovskih_soglashen.html\\

Парубий выступил против русского языка
http://lb.ua/news/2010/10/08/68728_Nasha_Ukraina_sobrala_podpisi_pro.html\\

Парубий выступает против Патриарха Кирилла
http://podrobnosti.ua/power/2010/07/20/702152.html\\

Парубий защитник нацистов Бандеры и Шухевича
http://lb.ua/news/2011/08/02/108779_Parubiy_u_Banderi_i_SHuhevicha_ot.html\\источник: smi2.ru

Profile

gdlgua: (Default)
luganskiy_lgua

December 2011

S M T W T F S
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18192021222324
25262728293031

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 10:50 am
Powered by Dreamwidth Studios